Tego odcinka nie możecie przegapić - 7 metrów pod ziemią - TRAILER

  wyświetleń 135,578

7 metrów pod ziemią

7 metrów pod ziemią

3 miesięcy temu
Komentarze
Anna Szczełkun
Anna Szczełkun 3 miesięcy temu
Czytając komentarze pod tym trailerem już widać jak bardzo potrzebne są takie materiały. Czekam niecierpliwie na odcinek. I wszystkim przypominam o możliwości zgłaszania komentarzy zawierających mowę nienawiści :)
SUSEŁ LAJV
SUSEŁ LAJV Miesiąc temu
@Prophet "Weź napisz sobie np. coś o feminiźmie, LGBT, nie wzywając ich. Tylko podając twarde dowody i argumenty. To zaraz jest blok, bo ktoś to zgłasza.": 1 Skoro ktoś wyzywa te osoby to się go wtedy zgłasza za mowę nienawiści (na necie jest napisane na co składa się mowa nienawiści). 2 Jakich "twardych dowodów i argumentów"?
Prophet
Prophet Miesiąc temu
@SUSEŁ LAJV Ale teraz każda niewygodna prawda, jest brana pod mowę nienawiści. Weź napisz sobie np. coś o feminizmie, lgbt, nie wyzywając ich. Tylko podając twarde dowody i argumenty. To zaraz jest blok, bo ktoś to zgłasza. Np. na takim FB.
SUSEŁ LAJV
SUSEŁ LAJV Miesiąc temu
@Sylwia Gorna właśnie dlatego według mnie powinno się przestszegać mowy nienawiści.
Sylwia Gorna
Sylwia Gorna Miesiąc temu
@SUSEŁ LAJV no w praktyce to nie zawsze tak wygląda
SUSEŁ LAJV
SUSEŁ LAJV Miesiąc temu
@Sylwia Gorna Tak
ERNEST PROKOP*****.
ERNEST PROKOP*****. Dzień temu
Mega odcinek trailer.
Zbyszek Sady
Zbyszek Sady 3 dni temu
Islam to mowa miłości ♥️♥️
Andrzej Tokarczyk
Andrzej Tokarczyk 18 dni temu
Nie mam zamiaru oglądać tej propagandy lewackiej.
19Maciek12
19Maciek12 22 dni temu
Co to za muzyka w tle?
To1nY_
To1nY_ Miesiąc temu
Mowa nienawiści - nieistniejący wysysł lewicy służący do manipulacji i cenzury internetu
Marcin Wójtowicz
Marcin Wójtowicz Miesiąc temu
No patrz a ja przegapiłem i mam wyjebane
Damian
Damian 2 miesięcy temu
Pedalowaty chuju spierdalaj do Niemiec po dotację
Stunter Trzynascie
Stunter Trzynascie 2 miesięcy temu
Polska dla Polaków
Edi Limes
Edi Limes 2 miesięcy temu
Możesz nie akceptować innej osoby,ale chociaż postaraj się tolerować inność.
rob
rob 2 miesięcy temu
Tak jak chronisz samego siebie chroń rodzinę tak samo,pieniądze banki,sklepy handel,telewizje,gazety,przyrode,otoczenia,przed przeludnieniem,inaczej inni będą mówili co masz robić
Marcin Zielinski
Marcin Zielinski 2 miesięcy temu
W moim komentarzu wywołałem agresje na tle rasowym..0
Apple Bloom
Apple Bloom 2 miesięcy temu
Co złego w byciu homoseksualista to nie wiem. wiem tylko ze religia to jakis zart a szczególnie tak zwana religia pokoju.
wovenlion
wovenlion 2 miesięcy temu
Lubna
Filip Rossa
Filip Rossa 2 miesięcy temu
I tym sympatycznym akcentem żegnam się z kanałem który przetworzył się z dobrej serii w jakiś szajs . Unsub
Tom S
Tom S 3 miesięcy temu
Z muzulmanami jest jak z rakiem niestety: nie kazda komorka jest zlosliwa ale wszystkie trzeba wyciąć. Druga sprawa to taka że problemy rozwiazuje sie od srodka u źródła a nie odsuwa na bok w postaci masowej emigracji na zachód.
bonkistonki
bonkistonki 3 miesięcy temu
"Nie możecie przegapić tego odcinka" - bo jak przegapię to co? Dopadną mnie i nauczą tolerancji wbrew mojej woli?
Kit HAD
Kit HAD 3 miesięcy temu
Ciekawe czy te dwie osoby potrafiłyby żyć obok siebie ? Np. jako sąsiedzi. Co powiedziałby o swoim sąsiedzie swoim dzieciom lub znajomym ? Ale najważniejsze to my powinniśmy zadać sobie pytanie czy stanęliśmy w obronie kogoś kto tego potrzebował? Czy zrobiliśmy coś kiedy czuliśmy że powinniśmy?
Kit HAD
Kit HAD 3 miesięcy temu
Film dobry zmuszający do myślenia. Tylko nie wiem czy autor aby napewno tego chciał.
Kit HAD
Kit HAD 3 miesięcy temu
Czy zrobiłeś coś kiedy gnębiono twojego kolegę w podstawówce bo był niski gruby czy mu uszy odstawały ??? Był muzułmaninem ,świadkiem Jehowy , czy babtystą. Od dziecka wyśmiewamy , szydzimy z tego co inne. Kiedy nauczymy się akceptować? Czy muzułmanie nauczą się akceptować gejów ? Czy muzułmanie nauczą się akceptować równość kobiet? Czy katolicy nauczą się akceptować .... Gdzie tkwi błąd ??? Jak to ogarnąć ??? Pomyślcie sami. Bo media na pewno w tym nie pomogą .
Amstafeskull
Amstafeskull 3 miesięcy temu
Proszę o obiektywizm, wiadomo jacy są muzułmanie
kazik kulih
kazik kulih 3 miesięcy temu
Nienawidzę islamu i mam do tego prawo.
MrMatiXIX
MrMatiXIX 3 miesięcy temu
Unsub
Gre Gor
Gre Gor 3 miesięcy temu
Bycie gejem to normale i koniec!
One
One 3 miesięcy temu
Lewactwo tfu
MrRazorLive
MrRazorLive 3 miesięcy temu
Czuję się jak w propagandowym TVN-ie lub Polsacie. Na siłe wybielanie wyznawców islamu. Byłem we Francji, wiem, co zrobili Oni z tym krajem, nie. Podziękuję. Ten komentarz i tak zostanie usunięty, bo wolności słowa musi stać się zadość ;) Unsub + lapka w dół. Zawiiodłem się mocno
Mo B
Mo B 3 miesięcy temu
Poproszę odcinek o postrzeganiu Polaków i hipokryzji za granica np Paryż, sama będąc tam doświadczyłam zakłamanego obrazu ze jesteśmy nietolerancyjni, zaściankowi, konserwatywni itd. Później pojawiało się moje pytanie, a może Wy paryzanie jesteście tacy ? Ponieważ w Polsce mogę wejsc do każdej dzielnicy robię często w nocy zakupy w Tesco 24, i nie boje się na ulicy, może to wy dyskryminujecie białe kobiety, bo ja tak sue czuje tutaj w Paryżu. Po 19 sama nie wychodze w ogóle nie chodzę za daleko. A na domiar wszystkiego w biały dzień zaczepiają mnie araby krzycząc za mną na ulicy. Zaczepiając i dotykając np ręki. Sorry dla prowadzącego ale byłam w Paryżu 2 mies byłam tez w Niemczech o nie chce takiej polski jak na zachodzie. W Londynie każdego dnia gwałcone jest 5 kobiet, nikt o tym nie mówi głośno.
Nergal 20
Nergal 20 3 miesięcy temu
Chyba ten kanał powoli się chyli ku upadkowi . Początki były świetne masa kontrowersyjnych osób domina , showup , gangster itd . A teraz co yotuberzy a to facety co szczury łapie . No kurde to już nie to naprawdę wolał bym rozmowe z jakimś seryjny zabójcą itd a nawet z jakimś dla niektórych szalonym osobami typu Egzrocysta , łowcy duchów, badacze ufo itd . Z ciekawego kanału kontrowersyjnego z czasem naprawdę dziwnych rozmów . Robi się zwykła tv eh szkoda mega szkoda to już nie to .
Deutschmann 123
Deutschmann 123 3 miesięcy temu
Stop homofobii. Stop islamofobii
Arche GC
Arche GC 3 miesięcy temu
Samochody pułapki pod ambasadami też nie istnieją
Adaś Paker
Adaś Paker 3 miesięcy temu
jebać muzułmanów i co mi teraz zrobicie?
Pizzaioli w Polsce
Pizzaioli w Polsce 3 miesięcy temu
Soros zaczął Cie finansować czy zwyczajnie Cie do tego zmusili? Jak psiego ogona czepiasz się tematów, które ni jak mają się do naszej rzeczywistości. Polska to pięku-tolerancyjny kraj ale nie myl tolerancji z afirmacją. A takimi odcinkami właśnie afirmujesz LGBT+ i dmuchasz balona pod nazwą "nienawiść Polaków do muzłumanów i Islamu". Czy tak ciężko racjonalnie i obiektywnie stwierdzić fakt iż polskie społeczeństwo nie życzy sobie narzucania lewackiej ideologi i homopropagandy. Ta mniejszość nie ma prawa wymagać od nas akceptacji ubiegania się o rozszeżanie swoich praw. Jedź i rób swoje programy tam gdzie na prawdę Cie potrzebują, w miejsca w których homosie ponoszą śmierć. Siedzisz sobie wygodnie w foteliku i atakujesz nas za to że nie damy się sterroryzować poprawności politycznej, lepiej podziękuj i zacznij robicć wartościowe materiały.
alternative history
alternative history 3 miesięcy temu
Jak się przejdzie po którymś z niemieckich miast, to tylko się takie kaptury widzi. Bezrobotne, na zasiłku po pięcioro dzieci. Jak wam się nie podoba nasza kultura i to jak jesteście w niej postrzegane, to zawsze możecie wrócić do swoich krajów, bo przecież tam się dużo lepiej żyje. Pasożyty.
Mizune Hiwatari
Mizune Hiwatari 3 miesięcy temu
Co do muzułmanów to z niczego się to nie wzięło. Mają miano terrorystów bo nimi są, nie chce mi się wierzyć w to że ktoś zostaje przy tej "religii" z miłości, chęci czynienia dobra itd sraty taty. Zamysł tej religii to niesienie gwałtu, okrucieństwa itp., więc jeśli ktoś umyślnie mówi "tak, wyznaję to", to nie ma prawa mieć pretensji do innych że jest odbierany w taki sposób. To trochę tak jakby rzeźnik mówił zwierzęciu przed zarżnięciem "bo wiesz, właściwie to ja wolałbym kroić jabłka...", mało przekonujące.
Andrzej Strzelba
Andrzej Strzelba 3 miesięcy temu
Przyjmowanie islamistów może wpłynąć pozytywnie na gospodarkę, np. zapewnić spory wzrost popytu na znicze #StopMowieNienawiści ;)
wikidivergent 16
wikidivergent 16 3 miesięcy temu
W Polsce potrzebne są takie materiały. Aby nikt, bez względu na to w co wierzy, bez względu na to kogo kocha, nie był odrzucany przez społeczeństwo. Każdy jest człowiekiem i należy mu się szacunek
Marcopol0 11
Marcopol0 11 3 miesięcy temu
Pani muzułmanka ma problem bo ludzie źle o niej mówią, ale jej religia nakazuje pozabijać tych ludzi, więc jak jej przeszkadza gadanie to niech postąpi według religii...
Laenor Velaryon
Laenor Velaryon 3 miesięcy temu
Pewnie, homofobia w Polsce istnieje tak samo jak Ksenofobia obydwa te zjawiska są złe i nie można ich tolerować, tylko szkoda że nikt nie mówi o tym jak w islamie traktuje się ludzi innej wiary lub innej orientacji. Jestem homoseksualny i nie chcę żeby wpuszczano do Polski emigrantów bo nie potrzebuje tutaj więcej homofobów :)
cosi cosik
cosi cosik 3 miesięcy temu
W punkt +1
WyjadaczPorzeczek
WyjadaczPorzeczek 3 miesięcy temu
Gdyby nie religie już dawno skolonizowalibyśmy Kosmos. Przegapię ten odcinek.
Gifted.
Gifted. 3 miesięcy temu
Co sie patrzysz pedale?
Heavy
Heavy 3 miesięcy temu
O tyle dobrze że w komentarzach prawie nikt nie czepia się homoseksualizmu. To już jakiś postęp
P aczek
P aczek 3 miesięcy temu
Fakt, że w oczach zwykłych ludzi muzułmanie są postrzegani jako terroryści jest spowodowane stereotypem, który wiadomo z czego się wywodzi. Może nie walczmy z samym stereotypem ale z zachowaniem części grupy, z której owy pochodzi.
Monsterek JUK
Monsterek JUK 3 miesięcy temu
Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści. Co za debilny kanał
To1nY_
To1nY_ Miesiąc temu
+1
Long White Lane
Long White Lane 3 miesięcy temu
Ten film nie ma na celu bronić radykalnego islamu, więc nie wiem skąd ból dupy w komentarzach. Problem nietolerancji wobec muzułmanów istnieje, więc dobrze że powstał o tym odcinek. Zarzucanie stronniczości autora jest po prostu śmieszne, biorąc pod uwagę fakt że przeprowadzał on wywiady z najróżniejszymi ludźmi. Idealnym przykładem są rozmowy z księdzem i byłem księdzem, którzy opisywali kościół z dwóch różnych perspektyw. W zasadzie ten wywiad przeciwstawia się nurtowi ciśnięcia po islamie gdzie tylko się da, bez jakichkolwiek merytorycznych argumentów.
Anna el
Anna el 3 miesięcy temu
No więc właśnie, w dodatku ci co się tak rzucają i ogłaszają wszem i wobec że "odsubskrobywują" kanał ( jakby to kogoś obchodziło) nawet tego filmu nie widzieli, a już mają swoje opinie. A na jakiekolwiek argumenty, kontrargument to " ty lewaku"🤦‍♀️ poziom zerowy
Aga Podhorodecka
Aga Podhorodecka 3 miesięcy temu
Czytam Komentarze i jest mi tak okropnie wstyd za mój zacofany kraj...
Xardes
Xardes 3 miesięcy temu
Czasami już nie wierzę jak niektorym wchodzi do głowy poprawność polityczna. Dla wszystkich osób które uważają że islam to religia pokoju polecam poczytać Hadisy
Pancerny Samuraj
Pancerny Samuraj 3 miesięcy temu
Temat ten należało poruszyć na łamach tego kanału już dawno temu, i cel jest jak najbardziej słuszny. Obejrzę z przyjemnością, lecz mam inne zastrzeżenie. Mianowicie dziwi mnie jak bezmyślnie większość przyjmuje hasło tzw. "mowy nienawiści" tylko dlatego, iż pojawiło się one w obiegu mowy publicznej za sprawą władz na całym świecie. Otóż rozwieję wasze wątpliwości: To pojęcie nie istnieje, nie ma czegoś takiego jak "mowa nienawiści", ale jest *podżeganie do nienawiści* (coraz rzadziej spotykane, ktoś zauważył?). Czym się oba zwroty różnią? Nie są to bynajmniej synonimy jak większość uważa. Niejaka "mowa nienawiści" jest pustym określeniem wykreowanym przez globalistów imających się w różnoraki sposób "ciemnej strony" lewicy. Są to na ogół osoby bardzo dobrze nam znane z naszego polskiego podwórka, które na co dzień dużo mówią pięknych frazesów o polskiej polityce i tej światowej, ale widać, że jest z nimi coś nie tak. Istnieje w nich pewne "drugie dno", po którym widać, iż mają oni niebezpieczne ciągoty do trockizmu, stalinizmu lub bolszewizmu chociażby. Oko przeciętnego obywatela nie jest w stanie wychwycić szczegółów będącymi podobieństwami do ogólnego konterfektu Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich. Rozgadałem się jak zwykle, lecz zmierzam do tego, iż największym obecnym osiągnięciem tychże person jest nie tylko sztuczna kreacja "mowy nienawiści", lecz także ukrycie faktu, iż pojęcie jest to błędne gdyż nie zawiera ono żadnej ścisłej definicji. Wszyscy mówią o "mowie nienawiści", lecz nikt nie jest w stanie wyjaśnić konkretnie czym ona jest? Nagłe zaćmienie umysłowe? Wcale nie, prawdą jest natomiast to, iż definicja jest niezwykle płynna. Idźmy tym tropem dalej: Skoro jest niestabilna to w każdej chwili przyjmowane jest trochę inne objaśnienie tego pojęcia. Dziś "mowa nienawiści" jest tym czym określą ją media, jutro może być już czymś innym. Najważniejszym jednak aspektem, podsumowującym całą moją wypowiedź jest fakt, że skoro "mowę nienawiści" wykreowały media i władze na całym świecie to one w myśl swojego "widzi mi się" mogą rozszerzać zakres tych słów praktycznie w nieskończoność dorabiając przysłowiową "gębę" każdemu kto mógłby wyjawić "przypadkiem" za dużo prawdy na temat np. kolejnego z rzędu przekrętu pana prezesa. Wtedy, odmiennie do wczoraj gdy znaczyła coś innego, na scenę wkracza "mowa nienawiści" i taka osoba jest aresztowana za "szerzenie wrogich poglądów". Podsumowując: Neomarksiści i wszelacy "zakamuflowani dobrodzieje ludzkości" sprytnie i umiejętnie posługują się naszym językiem powszednim. Potrafią tworzyć różnorakie neologizmy a następnie wszczepiać je w umysły kolektywu co sprawia, iż zaczyna on mówić tak jak życzy sobie tego władza. Tak oto powstała "mowa nienawiści". Pojęcie, które rzekomo powstało dla dobra poszczególnych uciskanych ludzi a w rzeczywistości ma ono służyć eliminowaniu wszystkich tych, którym nie podoba się kierunek, w którym zmierza świat sterowany przez naszych "bohaterów". "Podżeganie do nienawiści" z kolei próbuje się usunąć w cień albowiem zwrot ten jest jasno zdefiniowany i nie można nim manipulować tak jak "mową nienawiści". Ostateczna konkluzja: Temat *podżegania do nienawiści* jest ważny i należy go poruszać, lecz trzeba zwracać również uwagę na to, iż jest to wątek, na którym media oraz władze całego świata robią duży interes, business, w którym wcale nie chodzi o dobro ludzkości tylko o ujednolicenie mas świata w celu łatwiejszej ich kontroli. "Mowa nienawiści" to po prostu kolejny przejaw działalności wpływowych globalistów, któremu niestety udało się paść na podatny grunt i nie będę nazbyt odkrywczy jeżeli napiszę, że konsekwencje tego sukcesu mogą być wysoce niepożądane, szczególnie przez osoby, które myślą, iż spamując wszędzie tym określeniem rzeczywiście "zmienią oblicze tej ziemi" (jak to mawiał Jan Paweł II). Owszem, zmienicie postawy ludzkie, ale na takie, które odpowiadają tym, którzy zarządzają tą korporacją zwaną "Mową Nienawiści S.A". Wtedy to dopiero ujrzymy ukryty głęboki sens "podżegania do nienawiści" taki sam, lub nawet gorszy od tego jaki zafundowały ludzkości systemy totalitarne XX wieku.
Łukasz Król
Łukasz Król 3 miesięcy temu
Ludzie wy jesteście zdrowo jebnięci. Nagle się okazuje ze każdy przestudiował cały Koran i jest super znawcą. Coś mi się wydaje że kobieta która przez całe życie jest muzułmanką może wiedzieć trochę więcej od was o tym jak wygląda Islam, co może robić a czego nie, do czego ma prawo itd. Aż tak bardzo wam przeszkadza że ktoś wyznaje jakąś religię?
Marta Hajduk
Marta Hajduk 3 miesięcy temu
Ciekawa jestem czy to będzie jedyny odcinek o tej tematyce. Muzułmanie i geje nie są jedynymi grupami, które padają ofiarami mowy nienawiści w Polsce. Żydzi, Romowie, osoby o kolorze skóry innym niż biały.
elo elo 420
elo elo 420 3 miesięcy temu
Jebać islam i tyle w temacie
Figurki z Plasteliny
Figurki z Plasteliny 3 miesięcy temu
ta ciekawe gdzie ta bomba
Frederica M. - B.
Frederica M. - B. 3 miesięcy temu
Czyli bohaterka Kwiatu pustyni, oraz tych wszystkich książek, poświęconych kulturze islamskiej kłamią? :-) Media odnoszące o coraz to nowych "incydentach" na świecie też? Moi znajomi mieszkający w Szwecji, Niemczach, Anglii? Panie Rafale, ja Pana szanowałam za rzetelność i odwagę. A Pan poszedł w poprawność polityczną. Naprawdę Pan chce, żeby kobiety w Pana rodzinie za kilka lat musiały nosić burkę? Nawet, gdyby muzułmanie nam nie zagrazali, to jak można promować kulturę, która tak traktuje kobiety? Ja chcę być wolna w swoim własnym kraju, jestem Europejką. Tu mam prawo do edukacji, pracy i decydowania o sobie. Mogę do ginekologa pójść. Mogę się ubierać jak chcę. A tam? Co Pan chce osiągnąć tym filmem? Polacy głupi nie są. Jeśli rozsądek i instynkt samozachowawczy to ksenofobia i brak tolerancji, to jestem nietolerancyjną ksenofobką. Wkleję tu link do pewnego materiału na yt, który krytykuje nas Polaków, że nie chcemy przyjmować imigrantów. A w komentarzach głosy z całego świata, że dobrze robimy. plwomen.net/id/wideo-TYSX2vI7oPk.html
Dalinar Kholin
Dalinar Kholin 3 miesięcy temu
W ciekawą stronę zmierza ten program. plwomen.net/id/wideo-vMVSunDPRXs.html
Krzysztof P.
Krzysztof P. 3 miesięcy temu
Czy wszędzie musi być wtrącana polityka przez znaczną część komentatorów (lewactwo etc.)? Nie można popatrzeć na odcinek ze strony subiektywnej danych rozmówców? Nie żeby coś, ale Wasze opinie też są subiektywne. To jest straszne, zero absolutne empatii. A jak nie chcecie, to nie oglądajcie i problem z głowy i głowa lżejsza. Dobrze jest spożytkować czas z pisania niepotrzebnych komentarzy na inne konstruktywne rzeczy, nie? Peace and love i życzę więcej uśmiechu i pomyślunku, a mniej wrogości i nienawiści. :)
Agnieszka Makarewicz
Agnieszka Makarewicz 3 miesięcy temu
Nie bede ogladac na 100% /mam dosyc juz po samej zapowiedzi / (pierwszy przegapiony odcinek) Szkoda ze nie bedzie dwoch osobnych z tymi osobami /ale wypowiedzi tej Pani nie chce sluchac
xTer YT
xTer YT 3 miesięcy temu
Może teraz Tomasz Sekielski
SZiROgada
SZiROgada 3 miesięcy temu
a ja właśnie przegapię. Przepraszam bardzo, ale tego nawet nie trzeba oglądać by wiedzieć o czym będzie cały odcinek."prześladujo mnie". Ok, nie popieram atakowania kogokolwiek ze względu na płeć, religie, przekonania itp, ale ten film nic nowego nie wniesie. Oglądając np. film ze szczurołapem no to dowiem się jakiś ciekawych rzeczy. A w tym nadchodzącym filmiku? Nie, dziękuję. Proponuję wrzucać filmiki z ciekawymi gośćmi niż mieszać się w sprawy ideologiczne.
Damian Drabek
Damian Drabek 3 miesięcy temu
Wnoszę za delegalizacją/eksterminacją ludzi(wszystkich). To rozwiąże problemy ludzkości.
Damian Drabek
Damian Drabek 3 miesięcy temu
BTW. Kto chce do bunkra i żyć potem w spokoju?
Krys
Krys 3 miesięcy temu
Trailer trochę "potargał" moją psychą .., jestem ciekaw rozwoju tego odcinka
Agata Żaba G.
Agata Żaba G. 3 miesięcy temu
Po pierwsze: kto czytał całą Biblię i Koran? Żyjecie z muzułmaninem? Najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie mają z tymi ludźmi do "Czynienia" muzułmanin muzułmanów nierówny, w każdym kraju, mieście jest różnie. Jedni bardziej praktykują, inni mniej lub nawet wcale. Mój narzeczony jest Turkiem. Jestem z nim 3,5 roku i mieszkam więcej niż 2 lata, jego rodziców też znam i szczerze mówiąc są bardziej lajtowi niż nie jeden Polak ;) Jego mama robi swoją, a ojciec swoje, spełniają się , mama nie nosi chusty, jeśli nosi to taka tradycja tylko i wyłącznie, żadne niewolnictwo. Mam też kilku znajomych z Turcji, Tunezji, Algerii i innych i szczerze mówiąc nie spotkałam się z tym by jakoś źle traktowali kobiety, byli "źli". Zoo ludzie mogą być wszędzie, nawet Twój sąsiad może dziś lać swoją żonę. Co do terrorystów to Isis leży w miejscu gdzie główna religią jest muzułmanin. Poza tym islam nie ma 20 lat, a popatrzcie sobie kiedy zaczęły się ataki? W krajach muzułmańskich też innych wysadzają z różnych powodów. A z resztą zjedzcie się wszyscy.
Cezary Krukowski
Cezary Krukowski 3 miesięcy temu
Dlaczego mam to gówno w polecanych? 😿
szymon7xx7
szymon7xx7 3 miesięcy temu
Poprosze o odcinek o pedofilli wśród świadków jehowy
Soph
Soph 3 miesięcy temu
Będzie się działo w komentarzach... Jak już pod trailerem się zaczyna...
Sebastian Duży
Sebastian Duży 3 miesięcy temu
❤️❤️❤️❤️
Typiarz
Typiarz 3 miesięcy temu
Ale z muzułmanami to prawda była nawet mają tak napisane w Koranie
Silkusss1234
Silkusss1234 3 miesięcy temu
Są o wiele lepsze tematy na tym świecie ...
devil3sixi yeah
devil3sixi yeah 3 miesięcy temu
Czy to nie jest wejście na niepewny grunt?
Ola Ola
Ola Ola 3 miesięcy temu
Zdecydowanie ale to chyba o to chodzzi
matesz śliwiński
matesz śliwiński 3 miesięcy temu
to będzie mocne
GranuL
GranuL 3 miesięcy temu
I tak zniszczyłeś to co wypracowałeś.
Boy
Boy 3 miesięcy temu
Może wrzuć coś o wylewniu kobietom kwasu na Twarz, albo o publicznej dekapitacji chrześcijan w ich krajach. Albo o paleniu ich żywcem w klatkach, paleniu kościołów i przymusowi przejścia na islam. O milionach zabitych, zgwalconych, okaleczonych. Skurwiale lewactwo. Już zdążyłes nagrać o byłym księdzu który odszedł od kościoła bo jest zły, o parze homo która 'szczęśliwie' wychowuje dziecko, i o molestowanie kobiecie która mogłaby tego uniknąć gdyby nie fakt że w szkole nie miała edukacji seksualności. Propaganda, propaganda, propaganda - to jedyny cel tego kanału, pod przykrywką poruszania ciężkich tematów. A ludzie lykaja to jak cukierki, bo 9/10 z nich to zjeby bez własnych asertywnych poglądów
Inkoguto
Inkoguto 3 miesięcy temu
"Wszystkie muzłumanki są niewolnikami, nie mają żadnych praw" *Nosi symbol opresji kobiet Islamu na głowie* Czekam z niecierpliwością na materiał promujący Islam jako religię pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pawel Maslanka
Pawel Maslanka 3 miesięcy temu
I pyk... jeden subskrybent mniej. Prawdy tu nie poznam, a propaganda leje się już z każdej strony.
Jak OKRADAŁEM wasze domy - 7 metrów pod ziemią
14:25
7 metrów pod ziemią
wyświetleń 1 138 086
Jak wygląda świat BEZ SEKSU? - 7 metrów pod ziemią
20:04
7 metrów pod ziemią
wyświetleń 1 585 930
Need for Speed™ Heat Official Gameplay Trailer
3:51
Need for Speed
wyświetleń 4 212 189
The Amazon Is on Fire
1:20
Inside Edition
wyświetleń 870 034
A DAY IN MY LIFE
21:19
Jennelle Eliana
wyświetleń 3 180 231
SURPRISE GENDER REVEAL...IS IT A BOY OR GIRL!?!?
11:29
The ACE Family
wyświetleń 5 205 756
Chris Broussard reacts to reports Lakers have interest in Dwight Howard | NBA | FIRST THINGS FIRST
6:36
First Things First: Cris Carter and Nick Wright
wyświetleń 489 870
Charlie Puth - I Warned Myself [Official Video]
2:40
Charlie Puth
wyświetleń 5 062 331
I used a HOT KNIFE to Sculpt FOAM! - Really Satisfying!!
15:06
Kerbal Space Program 2 Cinematic Announce Trailer
2:51
Kerbal Space Program
wyświetleń 2 531 812
The Sims™ 4 Realm of Magic: Official Trailer
1:18